Aktualitātes

04 Novembris | Sezonas noslēguma NOMINĀCIJAS


  • 4.novembrī 2017.g sezonas noslēguma ballē tika nominēti un apbalvoti:

NOMINĀCIJĀ - GADA ZAĻAIS

  • Ieva Zālīte (Bermudu salas -Bostona (700 jj); Kvebeka -Halifaksa(760 jj); Halifaksa-Havra (2550 jj) - UZVARĒJA
  • JelizavetaIvanova (Bostona -Picotu(600 jj); Pictou-Kvebeka (670 jj): Kvebeka -Halifaksa(760 jj); Halifaksa-Havra (2550 jj)
  • Līga Lasmanoviča (Bostona-Picotu(600 jj); Pārkāpšana uz «Atyla»

NOMINĀCIJĀ -  KAPTEINIS -SUPERSKOLOTĀJS 2017

  • Kpt. Uldis Lapsiņš - Kursantu apmācības, piedalīšanās LBMA projektos

  • Kpt. Reinis Znotiņš - Dalība LBMA projektos

  • Kpt. Edgars Matīss - Dalība LBMA projektos

  • Kpt. Toms Rozenbaums - Dalība LBMA projektos, kursantu apmācības, jahtas FANS pieejamība burātājiem - UZVARĒJA

  • Kpt. Andris Skadiņš - Dalība LBMA projektos

NOMINĀCIJĀ - INOVATĪVAIS REVOLUCIONĀRS par ieguldīto dabu jahtas SPANIEL labiekārtošanā un tehniskajā uzlabošanā

  • Nils, Juris & Aldis un ne tikai - Par sagatavošanas darbiem Sinešā
  • Aija & Oskars - Par ekoloģisko un videi draudzīgo SPANIEL risinājumu ieviešanu
  • Juris Austriņš - Par 5 litru kanniņas ieviešanu uz klāja
  • Oskars Strēlnieks - Pirmais kapteinis, kurš 20 dienās izmazgājis un izdezinficējis SPANIEL no ahtera līdz forai - UZVARĒJA

NOMINĀCIJĀ - KAPTEINIS “PIRMO REIZI AR PĪPI UZ SPANIEL”

  • Kpt. Oskars Strēlnieks - Par SPANIEL kapteiņošanu Madeiras salā no decembra līdz aprīlim
  • Kpt. Juris Austriņš - Par nokapteiņotiem 2 posmiem Madeira -Sinešaun Sineša - LasPalmas (Kanāriju salas) R1 posma 1.cēliens - UZVARĒJA
  • Kpt. Reinis Gedzuns - Par pirmo SPANIEL posmu TheTall Ships sacensību posmā (R2 Bermudas - Bostona)

NOMINĀCIJĀ -  UZ KLĀJA NOENKUROTAIS par visilgāko laiku, kas pavadīts uz SPANIEL 2017.gada sezonā

  • Reinis Gedzuns - 26.aprīlis(Sineša) līdz 16.septembris (Rīga)
  • Ieva Zālīte Bermudas - Bostona 31.maijs -22.jūnijs Kvebeka -Havra 19.jūlijs-2.septembris
  • JelizavetaIvanova - 19. Jūnijs (Bostona) līdz 3.septmbris (Havra)
  • Oskars Strēlnieks & Aija 30.novembris (Porto Santo) līdz 24.aprīlis (Sineša) - UZVARĒJA
  • Sintija Lase - 26.aprīlis (Sineša) līdz21.jūlijs (Kvebeka)
  • Ilona Skorobogatova - 25.aprīlis (Sineša) līdz30. Jūnijs (Charlottetown, Kanāda)

NOMINĀCJĀ - KAPTEINIS GARĀKĀ JŪDZE

  • Kpt. Juris Radus  Pārgājiens pāri Atlantijai - Las Palmas (Kanāriju salas) - Bermudu salas
  • Kpt. Reinis Gedzuns  •Bermudas _ Bostona •Kvebeka –Halifaksa •Havra –Ķīle •Ķīle –Rīga -= 2580 jj - UZVARĒJA
  • Kpt. Silards Kamergrauzis  •Pārgājiens pāri Atlantijai -Halifaksa (Kanāda) - Havra (Francija)

NOMINĀCIJĀ - KAPTEINIS UZVARĒTĀJS par iegūto augstāko apbalvojumu TheTallShipsRegatēs “Rendez-Vous2017”

  • Kpt. Juris Radus •Trešā vieta -apvienotajā B,C,D klasē •Komunikāciju balva
  • Kpt. Reinis Gedzuns •Otrā vieta -apvienotajā C un D klasē •Balva par labāko Crew Parade noformējumu - UZVARĒJA
  • Kpt. Ivo Ivanovs •Trešā vieta apvienotajā C un D klasē
  • Kpt. SilardsKamergrauzis •Komunikāciju balva •TheFriendshipTrophy

NOMINĀCIJA - SPECBALVA “Paēdis burātājs ir laimīgs burātājs jeb Runduk-māsters”par komandas uztura programmas sagatavošanu

  • UZVARĒTĀJI: Kozlovsku ģimene

NOMINĀCIJA - SPECBALVA “Sapņu ķērājs”par drosmi uzdrīkstēties sapņot sapni nomodā un par ieguldīto darbu lai piepildītu sapni

  • Kpt. Juris Radus – par Atlantijas reisa RDV 2017 ierosināšanu un kopējo  koordināciju
  • Sinmtija Lase – par personīgo ieguldījumu RDV 2017 projekta realizācijā

Pēc uzvarētāju apbalvošanas notika tradicionālā visu ZAĻO iesvētīšana SEILEROS, iemetot tos ar visām drēbēm baseinā.

Un balle līdz ritausmai :)





 


04 Novembris | Sezonas noslēguma NOMINĀCIJAS


  • 4.novembrī 2017.g sezonas noslēguma ballē tika nominēti un apbalvoti:

NOMINĀCIJĀ - GADA ZAĻAIS

  • Ieva Zālīte (Bermudu salas -Bostona (700 jj); Kvebeka -Halifaksa(760 jj); Halifaksa-Havra (2550 jj) - UZVARĒJA
  • JelizavetaIvanova (Bostona -Picotu(600 jj); Pictou-Kvebeka (670 jj): Kvebeka -Halifaksa(760 jj); Halifaksa-Havra (2550 jj)
  • Līga Lasmanoviča (Bostona-Picotu(600 jj); Pārkāpšana uz «Atyla»

NOMINĀCIJĀ -  KAPTEINIS -SUPERSKOLOTĀJS 2017

  • Kpt. Uldis Lapsiņš - Kursantu apmācības, piedalīšanās LBMA projektos

  • Kpt. Reinis Znotiņš - Dalība LBMA projektos

  • Kpt. Edgars Matīss - Dalība LBMA projektos

  • Kpt. Toms Rozenbaums - Dalība LBMA projektos, kursantu apmācības, jahtas FANS pieejamība burātājiem - UZVARĒJA

  • Kpt. Andris Skadiņš - Dalība LBMA projektos

NOMINĀCIJĀ - INOVATĪVAIS REVOLUCIONĀRS par ieguldīto dabu jahtas SPANIEL labiekārtošanā un tehniskajā uzlabošanā

  • Nils, Juris & Aldis un ne tikai - Par sagatavošanas darbiem Sinešā
  • Aija & Oskars - Par ekoloģisko un videi draudzīgo SPANIEL risinājumu ieviešanu
  • Juris Austriņš - Par 5 litru kanniņas ieviešanu uz klāja

Oskars Strēlnieks - Pirmais kapteinis, kurš 20 dienās izmazgājis un izdezinficējis SPANIEL no ahtera līdz forai - UZVARĒJA

NOMINĀCIJĀ - KAPTEINIS “PIRMO REIZI AR PĪPI UZ SPANIEL”

  • Kpt. Oskars Strēlnieks - Par SPANIEL kapteiņošanu Madeiras salā no decembra līdz aprīlim
  • Kpt. Juris Austriņš - Par nokapteiņotiem 2 posmiem Madeira -Sinešaun Sineša - LasPalmas (Kanāriju salas) R1 posma 1.cēliens - UZVARĒJA
  • Kpt. Reinis Gedzuns - Par pirmo SPANIEL posmu TheTall Ships sacensību posmā (R2 Bermudas - Bostona)

NOMINĀCIJĀ -  UZ KLĀJA NOENKUROTAIS par visilgāko laiku, kas pavadīts uz SPANIEL 2017.gada sezonā

  • Reinis Gedzuns - 26.aprīlis(Sineša) līdz 16.septembris (Rīga)
  • Ieva Zālīte Bermudas - Bostona 31.maijs -22.jūnijs Kvebeka -Havra 19.jūlijs-2.septembris
  • JelizavetaIvanova - 19. Jūnijs (Bostona) līdz 3.septmbris (Havra)
  • Oskars Strēlnieks & Aija 30.novembris (Porto Santo) līdz 24.aprīlis (Sineša) - UZVARĒJA
  • Sintija Lase - 26.aprīlis (Sineša) līdz21.jūlijs (Kvebeka)
  • Ilona Skorobogatova - 25.aprīlis (Sineša) līdz30. Jūnijs (Charlottetown, Kanāda)

NOMINĀCJĀ - KAPTEINIS GARĀKĀ JŪDZE

  • Kpt. Juris Radus  Pārgājiens pāri Atlantijai - Las Palmas (Kanāriju salas) - Bermudu salas
  • Kpt. Reinis Gedzuns  •Bermudas _ Bostona •Kvebeka –Halifaksa •Havra –Ķīle •Ķīle –Rīga - UZVARĒJA
  • Kpt. Silards Kamergrauzis  •Pārgājiens pāri Atlantijai -Halifaksa (Kanāda) - Havra (Francija) 2580 jj

NOMINĀCIJĀ - KAPTEINIS UZVARĒTĀJS par iegūto augstāko apbalvojumu TheTallShipsRegatēs “Rendez-Vous2017”

  • Kpt. Juris Radus •Trešā vieta -apvienotajā B,C,D klasē •Komunikāciju balva
  • Kpt. Reinis Gedzuns •Otrā vieta -apvienotajā C un D klasē •Balva par labāko Crew Parade noformējumu - UZVARĒJA
  • Kpt. Ivo Ivanovs •Trešā vieta apvienotajā C un D klasē
  • Kpt. SilardsKamergrauzis •Komunikāciju balva •TheFriendshipTrophy

NOMINĀCIJA - SPECBALVA “Paēdis burātājs ir laimīgs burātājs jeb Runduk-māsters”par komandas uztura programmas sagatavošanu

  • UZVARĒTĀJI: Kozlovsku ģimene

NOMINĀCIJA - SPECBALVA “Sapņu ķērājs”par drosmi uzdrīkstēties sapņot sapni nomodā un par ieguldīto darbu lai piepildītu sapni

  • Kpt. Juris Radus – par Atlantijas reisa RDV 2017 ierosināšanu un kopējo  koordināciju
  • Sinmtija Lase – par personīgo ieguldījumu RDV 2017 projekta realizācijā

Pēc uzvarētāju apbalvošanas notika tradicionālā visu ZAĻO iesvētīšana SEILEROS, iemetot tos ar visām drēbēm baseinā.

Un balle līdz ritausmai :)



 


14 Oktobris | Izcelšana Voleros


14.oktobrī SPANIEL izcēlām Voleros un nolikām uz ziemas guļu.

Sezonas noslēguma pasākums būs 4.novembrī Ķekavā viesu namā 365 Brīvdienas.

 


Ziņas

Dati uz 14.10

GPS:
56
°
59
'
30
'
N
24
°
5
'
11
'
E
| Kurss:0° | Ātrums: 0 kts

Voleros
 

Reisu Kalendārs

Mūs atbalsta

Kategorijas

Seko mums

Instagram

Instagram

Atbalstītāji

Instagram

Instagram

Saites

Instagram